- Startpagina
- Kleding
- Sets
- Ensemble blouse en legging
Ensemble blouse en legging




1 / 2






1 / 2


Ensemble blouse en legging
Kies extra accessoires en details.
*Aanbieding geldig op de artikelen met de vermelding "Tot -20%" van 03/10/2025 19u tot en met 05/10/2025 op chicco.be/nl. -10% bij aankoop van 2 artikelen, -15% bij 3 artikelen, -20% bij 4 artikelen of meer. Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt, niet cumuleerbaar met andere promoties of kortingsbonnen en met uitsluiting van producten uit de Bellagio kinderwagen.
Geschatte levering 07/10/2025
- Ensemble met blouse met V-hals en uitlopende legging van elastische katoenen interlock
- Dit product maakt deel uit van de nieuwe S/S 2025-collectie. Om de meest geschikte maat te vinden, raadpleegt u in de Maatgids de tabel voor de nieuwe collectie. Kinderen groeien, Chicco groeit met hen mee!
- De halslijn van de blouse en de taille van de legging zijn afgewerkt met een gestreepte garengeverfde rib
- Gepersonaliseerde blouse met print, glitterdetails en strass-applicatie
- Legging flaremodel met splitten aan de voorkant
- De strass-steentjes worden in foliedruk bedrukt, tot maat 098/3 jaar
- Tot maat 086/18 maanden: drukknoopsluiting op de rug van de blouse
PRODUCT DETAILS
Product Specificaties
Productcode: 09100935000000_030 NATUREL
Seizoen: Herfst/Winter
Samenstelling
Sweatshirt: 95%Katoen 5%Elastaan
Legging: 95%Katoen 5%Elastaan
Waarschuwingen en instructies
- Lees voor gebruik zorgvuldig de etiketten en waarschuwingen op de verpakking van het product.
- LET OP! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. De kleine onderdelen kunnen ingeslikt worden. (Waarschuwing aanwezig bij alle maten vanaf 4 jaar)
Levering
Stel uw postcode in om de juiste leveringsdatum te krijgen.