Ensemble in elastische katoenmolton met tule-applicaties.
Dit product maakt deel uit van de nieuwe S/S 2025-collectie. Om de meest geschikte maat te vinden, raadpleegt u in de Maatgids de tabel voor de nieuwe collectie. Kinderen groeien, Chicco groeit met hen mee!
Applicatie hartvormige studs
Ruches in tule op het bovenstuk en de broek
Zoom bovenstuk en taille broek elastisch
De strass-steentjes worden heldere print tot maat 098/3 jaar
Duurzaam katoen
duurzaam katoen
PRODUCT DETAILS
Product Specificaties
Productcode: 09100590000000_088 DONKERBLAUW
Seizoen: Herfst/Winter
Samenstelling
Sweatshirt Stof 1: 95%Katoen 5%Elastaan
Stof 2: 100%Polyester
Legging Stof 1: 95%Katoen 5%Elastaan
Stof 2: 100%Polyester
Waarschuwingen en instructies
Lees voor gebruik zorgvuldig de etiketten en waarschuwingen op de verpakking van het product.
LET OP! Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. De kleine onderdelen kunnen ingeslikt worden. (Waarschuwing aanwezig bij alle maten vanaf 4 jaar)
Chicco voor duurzaamheid
Ons Katoen is… Duurzaam!
Dit katoen is geteeld volgens een programma dat gecertificeerd katoengaren op de markt wil brengen. Bij het verbouwen worden daarom alle voorzorgsmaatregelen nageleefd om DUURZAAM katoen te telen, zowel vanuit ecologisch als economisch en sociaal oogpunt.
De gehele toeleverings- en productieketen wordt getraceerd en volgt dezelfde duurzaamheidsmaatregelen.