Ensemble shirt met lange salopette

Sets

Ensemble shirt met lange salopette

-10% vanaf €50 - Code: SPRING26
€ 42,99
Grootte gids

Kies extra accessoires en details.

*Lenteaanbieding geldig van 16/03/2026 t/m 29/03/2026 op chicco.be/nl vanaf €50 bij gebruik van de code “SPRING26” in de winkelwagen. Geldig op alle producten met de vermelding “Aanbieding -10%”, zolang de voorraad strekt en niet cumuleerbaar met producten in promotie.

Geschatte levering 21/03/2026

  • Ensemble met shirt van katoenjersey en salopette van elastisch tricot met fijne streepjes
  • Dit product maakt deel uit van de nieuwe S/S 2025-collectie. Om de meest geschikte maat te vinden, raadpleegt u in de Maatgids de tabel voor de nieuwe collectie. Kinderen groeien, Chicco groeit met hen mee!
  • Shirt met fantasiepatroom beren, drukknoopsluiting op de rug
  • Elastische ribkraag
  • Salopette met verstelbare bretellen en verborgen drukknopen aan de binnenkant van het been tot 18 maanden
  • Duurzaam katoen
logo_sustainablecotton

duurzaam katoen

Product Specificaties

Productcode: 09100988000000_095 GEMATIGD GRIJS

Seizoen: Herfst/Winter

Samenstelling

T-Shirt: 100%Katoen

Tuinbroek: 88%Katoen 11%Polyester 1%Elastaan

  • Lees voor gebruik zorgvuldig de etiketten en waarschuwingen op de verpakking van het product.
  • Ons Katoen is… Duurzaam!
  • Dit katoen is geteeld volgens een programma dat gecertificeerd katoengaren op de markt wil brengen. Bij het verbouwen worden daarom alle voorzorgsmaatregelen nageleefd om DUURZAAM katoen te telen, zowel vanuit ecologisch als economisch en sociaal oogpunt.
  • De gehele toeleverings- en productieketen wordt getraceerd en volgt dezelfde duurzaamheidsmaatregelen.
€ 42,99