- Startpagina
- Kleding
- Vesten
- Sweater met knopen
Sweater met knopen
1 / 2
1 / 2
Sweater met knopen
Kies extra accessoires en details.
*Aanbieding geldig op kleding en schoenen uit de herfst-wintercollectie 2025 met de vermelding "promo" van 06/12/2025 t.e.m. 21/12/2025 op chicco.be/nl. -20% bij aankoop van 2 kledingstukken en/of paar schoenen en -30% bij aankoop van 3 artikelen of meer. Aanbieding geldig zolang de voorraad strekt en niet cumuleerbaar met andere promoties of kortingscodes.
Geschatte levering 12/12/2025
- Cardigan Varsity-model van katoenmolton, knoopsluiting
- Dit product maakt deel uit van de nieuwe S/S 2025-collectie. Om de meest geschikte maat te vinden, raadpleegt u in de Maatgids de tabel voor de nieuwe collectie. Kinderen groeien, Chicco groeit met hen mee!
- Mouwen van molton
- Sluiting vooraan met metalen drukknopen
- Gestreepte ribben
- Borduurwerk met stoffen applicatie op de voorkant
- Product met Oeko-Tex-certificaat: uitstekende kwaliteit voor uw kind
Oeko-Tex
duurzaam katoen
PRODUCT DETAILS
Product Specificaties
Productcode: 09100134000000_088 DONKERBLAUW
Seizoen: Herfst/Winter
Samenstelling
Stof 1: 75%Katoen 25%Polyester
Stof 2: 100%Katoen
Waarschuwingen en instructies
- Lees voor gebruik zorgvuldig de etiketten en waarschuwingen op de verpakking van het product.
Chicco voor duurzaamheid
- Ons Katoen is… Duurzaam!
- Dit katoen is geteeld volgens een programma dat gecertificeerd katoengaren op de markt wil brengen. Bij het verbouwen worden daarom alle voorzorgsmaatregelen nageleefd om DUURZAAM katoen te telen, zowel vanuit ecologisch als economisch en sociaal oogpunt.
- De gehele toeleverings- en productieketen wordt getraceerd en volgt dezelfde duurzaamheidsmaatregelen.
Onze aanbevelingen
Levering
Stel uw postcode in om de juiste leveringsdatum te krijgen.
